See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige contract voor diensten inzake cybersecurity
Beschreibung: De opdracht bestaat uit twee percelen die aan verschillende leveranciers zullen worden gegund. Perceel 1 “Security Governance” Toelichting: De volgende diensten moeten in aanmerking worden genomen voor dit perceel: - Consultancy diensten met betrekking tot de strategie en het opstellen van policies; - Consultancy diensten in de context van nieuwe projecten; - Context van cyberveiligheid, wereldwijde trends en technologische opvolging. Voor de activiteiten van perceel 1 (security governance) verwacht ASTRID van een consultant (of van een team van consultants, naargelang van de bekwaamheden die beschikbaar zijn in de organisatie die de diensten verleent) dat hij diensten verleent gedurende maximaal 110 dagen per jaar, gespreid over het hele jaar. De activiteiten moeten worden verricht op basis van een afgesproken werkplan dat voortvloeit uit de noodzaak tot het uitwerken van nieuwe kaders/beleidslijnen inzake veiligheid, het herzien van de bestaande beleidslijnen of het aanpakken van specifieke vraagstukken die te maken hebben met veiligheid. Perceel 2 “Security Audits, Advanced Threat Readiness, Cyber Training and Awareness” Toelichting: De volgende diensten moeten in aanmerking worden genomen voor dit perceel: - Security audit: ethical hacking - penetratietests; - Security audit van toepassingen; - Forensics analyse: verzamelen van bewijsmateriaal na een aanval; - Opleiding en bewustmaking van het personeel, meer bepaald door het organiseren van phishing campagnes. De procedure verloopt in opeenvolgende fases om tot een geleidelijke vermindering te komen van het aantal offertes waarover moet worden onderhandeld. De aanbestedende overheid behoudt zich het recht voor de opdracht te gunnen op basis van de initiële offertes zonder onderhandelingen te voeren
Interne Kennung: PPP0K6-1459/6044/E-A-2724
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72500000 Datenverarbeitungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Security Governance
Beschreibung: Perceel 1 “Security Governance” De volgende diensten moeten in aanmerking worden genomen voor dit perceel : - Consultancy diensten met betrekking tot de strategie en het opstellen van policies; - Consultancy diensten in de context van nieuwe projecten; - Context van cyberveiligheid, wereldwijde trends en technologische opvolging. Voor de activiteiten van perceel 1 (security governance) verwacht ASTRID van een consultant (of van een team van consultants, naargelang van de bekwaamheden die beschikbaar zijn in de organisatie die de diensten verleent) dat hij diensten verleent gedurende maximaal 110 dagen per jaar, gespreid over het hele jaar. De activiteiten moeten worden verricht op basis van een afgesproken werkplan dat voortvloeit uit de noodzaak tot het uitwerken van nieuwe kaders/beleidslijnen inzake veiligheid, het herzien van de bestaande beleidslijnen of het aanpakken van specifieke vraagstukken die te maken hebben met veiligheid
Interne Kennung: E-A-2724_1
Los: LOT-0002
Titel: Security Audits, Advanced Threat Readiness, Cyber Training and Awareness
Beschreibung: Perceel 2 “Security Audits, Advanced Threat Readiness, Cyber Training and Awareness” De volgende diensten moeten in aanmerking worden genomen voor dit perceel: - Security audit: ethical hacking - penetratietests; - Security audit van toepassingen; - Forensics analyse: verzamelen van bewijsmateriaal na een aanval; - Opleiding en bewustmaking van het personeel, meer bepaald door het organiseren van phishing campagnes
Interne Kennung: E-A-2724_2