2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verbijzonderde Interne Controle
Beschreibung: De opdrachtnemer voert interne controlewerkzaamheden uit voor de gemeente Oldebroek conform actuele gemeentelijke wet- en regelgeving en de eisen uit COS 610. De werkzaamheden ondersteunen zowel de accountant als het college bij een betrouwbare rechtmatigheidsverantwoording, met een professionele aanpak, onafhankelijke uitvoering en heldere rapportages zonder extra administratieve lasten. € 270.000,- voor 4 jaar.
Interne Kennung: 436298
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212200 Interne Betriebsrevision
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing