126298-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Kücheneinrichtungen – Modernizace kuchyně Domova pro seniory Doksy - dodávka gastrovybavení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace kuchyně Domova pro seniory Doksy - dodávka gastrovybavení
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky gastrovybavení v rámci projektu stavebních úprav kuchyně DPS Panská v Doksech. Součástí dodávky bude doprava na místo (až do jednotlivých místností, včetně vynášky), montáž a instalace, zaškolení obsluhy. Dále budou jako součást dodávky předány certifikáty o zdravotní nezávadnosti použitých konstrukcí a materiálů a záruční, technické listy, případně manuály pro obsluhu a údržbu (podle povahy věci).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39311000 Imbisseinrichtungen, 39700000 Haushaltsgeräte
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungModernizace kuchyně Domova pro seniory Doksy - dodávka gastrovybavení