126301-2026 - Wettbewerb
Polen – Dieselöl – Dostawy oleju napędowego dla Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Kędzierzynie – Koźlu sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy oleju napędowego dla Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Kędzierzynie – Koźlu sp. z o.o.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa 720 000 litrów oleju napędowego „standardowego” do zakładowej stacji paliw Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Kędzierzynie – Koźlu sp. z o.o. według nomenklatury określonej w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1018). Ilość oleju napędowego podana jest szacunkowo i może ulec zmianie w trakcie realizacji umowy w zależności od potrzeb Zamawiającego. Opis przedmiotu zamówienia określają m in. treść SWZ, Projektowane postanowienia umowy - wraz z załącznikami zamieszczone w wersji elektronicznej na stronie internetowej prowadzonego postępowania stanowiące integralną częścią SWZ.
Interne KennungZP/TR/8/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
LosLOT-0001