See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa aparatury naukowej i laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury naukowej i laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało podzielone na 4 zadania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, zgodnie z podziałem na 4 zadania. Zamawiający nie określa maksymalnej części zamówienia, Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań. Zadanie nr 1 – Dostawa i instalacja ręcznego skanera laserowego wraz jednostką sterującą (rejestratorem) – 1 zestaw. Zadanie nr 2 – Dostawa i instalacja kolorymetru z oprogramowaniem i wyposażeniem – 1 zestaw. Zadanie nr 3 – Dostawa psychometru aspiracyjnego z elektrycznym napędem wiatraka – 1 zestaw. Zadanie nr 4 – Dostawa i instalacja komory laminarnej – 1 sztuka. Szczegółowy opis dotyczący ilości oraz parametrów technicznych sprzętu stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 604322-2025
Interne Kennung: DZiK-DZP.2920.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38433200 Emissionsmessungsgeräte, 38930000 Instrumente zur (Luft-)Feuchtigkeitsmessung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i instalacja ręcznego skanera laserowego wraz z jednostką sterującą (rejestratorem) – 1 zestaw
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury naukowej i laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa i instalacja kolorymetru z oprogramowaniem i wyposażeniem – 1 zestaw
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 38433200 Emissionsmessungsgeräte
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa psychometru aspiracyjnego z elektrycznym napędem wiatraka – 1 zestaw
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 38930000 Instrumente zur (Luft-)Feuchtigkeitsmessung
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa, instalacja komory laminarnej – 1 sztuka
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen