126395-2026 - Ergebnis
Belgien – Wartung von Informationstechnologiesoftware – De ondersteuning en het onderhoud van de Geomedia en Image Station Stereo Software for Geomedia, alsook de mogelijke aankoop van nieuwe licenties
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDe ondersteuning en het onderhoud van de Geomedia en Image Station Stereo Software for Geomedia, alsook de mogelijke aankoop van nieuwe licenties
BeschreibungHet doel van deze opdracht is een contract te sluiten voor het onderhoud en de ondersteuning van alle licenties voor Geomedia en ISSG die op het NGI gebruikt worden, alsook de mogelijke uitbreiding van dit aantal licenties in functie van de toekomstige behoeften van de organisatie. Dit doel vertaalt zich in : - de toegang tot het onderhoud en de technische ondersteuning voor alle gebruikte software (24 floating licenties voor Geomedia Professional en 13 floating licenties voor ISSG (ImageStation Software for Geomedia)) ; - de aankoop van 1 tot 5 extra licenties tijdens de duur van het contract.
Interne KennungPI 24-03
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
LosLOT-0001
TitelPI 24-03 - 1
Interne Kennung1