2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba nové výrobní haly
Beschreibung: Detailní vymezení předmětu zakázky je obsaženo v příloze č. 1 ZD – smlouvě o dílo a v jejích přílohách (dále také „Smlouva“). Zadavatel připouští podání varianty nabídky spočívající v optimalizaci, tj. řešení s možnými úsporami dosaženými úpravou výkazu výměr. Podmínky pro podání variantní nabídky jsou uvedeny v kap. 10 ZD.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 44162000 Rohrleitungssysteme, 42414100 Kräne, 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen, 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Výstavba nové výrobní haly
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 Zákona vyhrazuje změnu závazku ze Smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem, a to konkrétně změnit celkovou cenu Díla, a to za následujících podmínek: - Cenu díla je možné po dobu trvání Smlouvy na plnění veřejné zakázky překročit v případě, že dojde ke změně daňových předpisů, které budou mít prokazatelný vliv na výši nabídkové ceny, a to zejména v případě zvýšení sazby DPH. Ke zvýšení ceny může dojít nejvýše o částku odpovídající změně daňových předpisů. V případě, že dojde ke snížení sazby DPH, bude cena za plnění veřejné zakázky snížena oproti nabídkové ceně. Zadavatel dále ve Výzvě k podání konečných nabídek v souladu s § 61 odst. 11 Zákona přistoupil k změně / doplnění zadávacích podmínek spočívající v doplnění vyhrazené změny závazku ze smlouvy dle § 100 odst. 1 Zákona. Předmětná vyhrazená změna spočívá v (i) měření a vyúčtování skutečně provedeného množství Měřených položek (tak jak jsou tyto definovány v čl. 1 smlouvy) a (ii) určení druhu odpadu na základě výsledků rozborů. Podrobné podmínky této vyhrazené změny jsou uvedeny v čl. 9.2 (c) smlouvy.