126504-2025 - Ergebnis
Tschechien – Abholung von Siedlungsabfällen – Zajištění svozu a odstranění směsného komunálního odpadu z nádob na odpad a kontejnerů na odpad
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění svozu a odstranění směsného komunálního odpadu z nádob na odpad a kontejnerů na odpad
BeschreibungZajištění svozu a odstranění směsného komunálního odpadu z nádob na odpad a kontejnerů na odpad, tj. sběr, svoz a odstranění nebo využití směsného komunálního odpadu (dále jen „SKO“) z nádob na odpad a kontejnerů na odpad. Předmět plnění spočívající v SKO bude dodavatelem plněn v souladu s legislativními přepisy souvisejícími se zajištěním povinností zadavatele jako původce odpadů ve smyslu zákona č. 541/2020Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů.
Interne KennungVZ/2024/SKO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
Optionen
Beschreibung der OptionenV podrobnostech uvedeno v Zadávací dokumentaci.