2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwrijp maken Koudenhoek-Noord: aankondiging van een wijziging
Beschreibung: Betreft het Bouwrijp maken Koudenhoek-Noord en Hof van Holland (vlek 8, vlek 9 en vlek 10) en Dijkzone vlek 5 tot en met vlek 8). Dit is een aankondiging van een wijziging van de bestaande opdracht. De aankondiging wordt gedaan met een SF15 formulier, omdat een SF20 niet beschikbaar is. VII.2.3. Prijsverhogingen: Bijgewerkte totale opdrachtwaarde vóór de wijzigingen (rekening houdend met eventuele eerdere opdrachtwijzigingen en prijsaanpassingen en, in het geval van Richtlijn 2014/23/EU, de gemiddelde inflatie in de betrokken lidstaat) Waarde zonder btw: 4 678 527,56 EUR Totale opdrachtwaarde na doorvoering van de wijzigingen Waarde zonder btw: 6.000.000 EUR
Interne Kennung: 199041 / TKenmerk 359774
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dit is een aankondiging van een wijziging van een bestaande opdracht. Het betreft de raamovereenkomst Bouwrijp maken Koudenhoek-Noord. Middels dit formulier wordt dat kenbaar gemaakt waarbij dezelfde rechtsgronden van toepassing zijn.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Bestaande opdracht Bouwrijp maken Koudenhoek-Noord
Beschreibung: Betreft het Bouwrijp maken Koudenhoek-Noord en Hof van Holland (vlek 8, vlek 9 en vlek 10) en Dijkzone vlek 5 tot en met vlek 8) Dit is een wijziging op een oorspronkelijke opdracht
Interne Kennung: 1