12651-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – ŚWIADCZENIA USŁUG SPRZĄTANIA I UTRZYMANIA W CZYSTOŚCI OBIEKTÓW I TERENÓW AKADEMII SZTUKI W SZCZECINIE.
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIA USŁUG SPRZĄTANIA I UTRZYMANIA W CZYSTOŚCI OBIEKTÓW I TERENÓW AKADEMII SZTUKI W SZCZECINIE.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania i utrzymania w czystości akademii Sztuki w Szczecinie ”. Zakres zamówienia obejmuje sprzątanie obiektów i terenów zewnętrznych: 1) przy Pl. Orła Białego 2 (Pałac pod Globusem): a) powierzchnia wewnętrzna 5 260 m2 b) powierzchnia terenów zewnętrznych 139 m2 2) przy Pl. Orła Białego 2 (Centrum Przemysłów Kreatywnych): a) powierzchnia wewnętrzna 2 820 m2 (w tym trzy pokoje gościnne z łazienkami –63,33m2) b) powierzchnia terenów zewnętrznych 767 m2 3) przy pl. Orła Białego 3(Pałac Joński): a) powierzchnia terenów zewnętrznych 345 m2 4) przy Al. Niepodległości 40 (Pałac Ziemstwa): a) powierzchnia wewnętrzna 3 856,41 m2, b) powierzchnia terenów zewnętrznych 1 654,00 m2 5) przy ul. Śląskiej 4: a) powierzchnia terenów zewnętrznych 100 m2 6) przy ul. Kolumba 61: a) powierzchnia wewnętrzna 1 040,00 m2 b) powierzchnia terenów zewnętrznych 1 379,00 m2
Interne Kennung: AS/TED/01/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 -139 ustawy PZP. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 PZP, przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj.: najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie podstaw do wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 90911300 Fensterreinigung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG SPRZĄTANIA I UTRZYMANIA W CZYSTOŚCI OBIEKTÓW I TERENÓW AKADEMII SZTUKI W SZCZECINIE.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania i utrzymania w czystości akademii Sztuki w Szczecinie ”. Zakres zamówienia obejmuje sprzątanie obiektów i terenów zewnętrznych: 1) przy Pl. Orła Białego 2 (Pałac pod Globusem): a) powierzchnia wewnętrzna 5 260 m2 b) powierzchnia terenów zewnętrznych 139 m2 2) przy Pl. Orła Białego 2 (Centrum Przemysłów Kreatywnych): a) powierzchnia wewnętrzna 2 820 m2 (w tym trzy pokoje gościnne z łazienkami –63,33m2) b) powierzchnia terenów zewnętrznych 767 m2 3) przy pl. Orła Białego 3 (Pałac Joński): a) powierzchnia terenów zewnętrznych 345 m2 4) przy Al. Niepodległości 40 (Pałac Ziemstwa): a) powierzchnia wewnętrzna 3 856,41 m2, b) powierzchnia terenów zewnętrznych 1 654,00 m2 5) przy ul. Śląskiej 4: a) powierzchnia terenów zewnętrznych 100 m2 6) przy ul. Kolumba 61: a) powierzchnia wewnętrzna 1 040,00 m2 b) powierzchnia terenów zewnętrznych 1 379,00 m2.