See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawy leków i substancji recepturowych
Beschreibung: przetarg nieograniczony
Vorherige Bekanntmachung: 762615-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: produkty lecznicze 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych, wyrobów medycznych i surowców farmaceutycznych do Aresztu Śledczego w Krakowie. 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33600000-6. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy z 6 pakietów stanowi osobny przedmiot zamówienia: Pakiet Nr 1 – produkty lecznicze, wyroby medyczne i surowce farmaceutyczne Pakiet Nr 2 – produkty lecznicze Pakiet Nr 3 – produkty lecznicze Pakiet Nr 4 – produkty lecznicze Pakiet Nr 5 – produkty lecznicze Pakiet Nr 6 – produkty lecznicze 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 5. Wielkość i szacowany zakres zamówienia określony jest w załączniku nr 6 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: produkty lecznicze 2
Los: LOT-0003
Titel: produkty lecznicze 3
Los: LOT-0004
Titel: produkty lecznicze 4
Los: LOT-0005
Titel: produkty lecznicze 5
Los: LOT-0006
Titel: produkty lecznicze 6