2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa kruszywa drogowego do Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Wołominie Sp. z o.o.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa drogowego do Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Wołominie Sp. z o.o. 2. Dostawa Kruszywa, oprócz sprzedaży samego Kruszywa obejmuje jego załadunek, ważenie, transport i rozładunek, polegający na rozłożeniu wymaganej przez Zamawiającego grubości warstwy kruszywa, w miejsca wskazane przez Zamawiającego. 3. Dostarczone Kruszywo musi spełniać wymagania przedstawione w normie PN-EN 13043 lub w normie PN-EN 13242 lub równoważne. 4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/03/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 pzp, nie krótszy jednak niż 15 dni. Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Kruszywo jest niezbędne w celu realizacji usług równania dróg w celu zapewnienia ich przejezdności. Zastosowanie procedury przyspieszonej przy udzieleniu niniejszego zamówienia zapewni realizację prac związaną z przywróceniem możliwości dojazdu do nieruchomości.
Zentrale Elemente des Verfahrens: 2. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących środków dowodowych: 1) Oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 275), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wg załącznika nr 5 do SWZ; W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców oświadczenie, o którym mowa powyżej, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 2) Informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: art. 108 ust. 1 pkt 1) i 2) PZP, art. 108 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego – sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 3) Odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4) PZP, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; 4) Oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ), w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3) - 6) ustawy Pzp oraz art. 7 ust. 1 pkt. 1-3 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – wg załącznika nr 6 do SWZ; 5) Oświadczenia Wykonawcy o aktualności dot. przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 – wg załącznika nr 12 do SWZ; 6) Wykazu dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte Wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy; Jeżeli Wykonawca powołuje się na doświadczenie w realizacji dostaw wykonywanych wspólnie z innymi wykonawcami, wykaz dotyczy dostaw, w których wykonaniu Wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113140 Schotter, 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa kruszywa drogowego Do Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Wołominie Sp. z o.o.
Interne Kennung: ZP/3/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113140 Schotter, 60100000 Straßentransport/-beförderung
Menge: 12 900 Tonnen