2. Verfahren
Verfahren
Titel: Landelijke Elektronisch Patiënten Dossier voor Seksuele Gezondheid
Beschreibung: Het leveren, implementeren en werkend opleveren van een landelijke EPD SG systeem dat aan alle onderstaande kenmerken voldoet: 1. De levering van een SaaS-oplossing bestaande uit: a. een elektronisch patiëntendossier (EPD) en b. een online omgeving waar cliënten inzage hebben in (delen van) hun dossier, vragen kunnen invullen en afspraken kunnen maken, inzien, verzetten en annuleren c. de online omgeving bestaat uit hosting, een productie-, een acceptatie-, en eventueel een trainingsomgeving (als onderdeel van de acceptatie-omgeving). 2. Beheerd en onderhouden, door Opdrachtnemer, op basis van de (functionele en technische) specificaties van Opdrachtgever met behulp van een, door Opdrachtnemer, geleverde ontwikkel- en onderhoudsaanpak én toolset (full lifecycle); 3. Ontsluiting van data dient mogelijk te zijn via koppelvlakken / API. 4. Compliant aan relevante wet- en regelgeving. Het betreft het leveren van een landelijk EPD-SG voor alle 25 GGD-en in Nederland
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Het leveren, implementeren en werkend opleveren Landelijke Elektronisch Patiënten Dossier voor Seksuele Gezondheid
Beschreibung: 1. De levering van een SaaS-oplossing bestaande uit: a. een elektronisch patiëntendossier (EPD) en b. een online omgeving waar cliënten inzage hebben in (delen van) hun dossier, vragen kunnen invullen en afspraken kunnen maken, inzien, verzetten en annuleren c. de online omgeving bestaat uit hosting, een productie-, een acceptatie-, en eventueel een trainingsomgeving (als onderdeel van de acceptatie-omgeving). 2. Beheerd en onderhouden, door Opdrachtnemer, op basis van de (functionele en technische) specificaties van Opdrachtgever met behulp van een, door Opdrachtnemer, geleverde ontwikkel- en onderhoudsaanpak én toolset (full lifecycle); 3. Ontsluiting van data dient mogelijk te zijn via koppelvlakken / API. 4. Compliant aan relevante wet- en regelgeving.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een overeenkomst voor de duur van vier (4) jaar een Overeenkomst af te sluiten met de mogelijkheid -onder gelijkblijvende condities- deze te verlengen met een periode van zestien (16) maal één (1) jaar.