2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvýšení kybernetické bezpečnosti – Infrastruktura
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je zvýšení kybernetické bezpečnosti v rámci směrnice EU NIS2, a to pořízením infrastrukturního HW/SW včetně montáže, zaškolení, následné podpory na období 36 měsíců a pravidelných upgradů SW a HW.
Interne Kennung: Z747
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
Los: LOT-0001