See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej do Muzeum Archeologicznego w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej do Muzeum Archeologicznego w Poznaniu. Umowa w wyniku niniejszego postępowania została zawarta na czas nieoznaczony. Wartość szacunkową zamówienia i wartość umowy podano z uwzględnieniem 4-letniego okresu umowy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09320000 Dampf, Warmwasser und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej do Muzeum Archeologicznego w Poznaniu.