12663-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Usługa ochrony obiektów Szpitala oraz obsługi szatni
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa ochrony obiektów Szpitala oraz obsługi szatni
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ochrona fizyczna obiektów Szpitala Dziecięcego Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku Sp. z o. o. przy ul. Polanki 119 w Gdańsku wraz z przyległym terenem, realizowana bezpośrednio przez osoby pełniące ochronę, a także poprzez uruchomienie na czas trwania umowy własnego nadajnika radiowego i połączenie systemu sygnalizowania włamania i napadu (SSWiN) z centrum monitorowania Wykonawcy oraz obsługa szatni Szpitala.
Vorherige Bekanntmachung565217-2024
Interne KennungSZP/ZPZ/673/2024/KP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98300000 Diverse Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy