See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości w budynkach Portu Lotniczego Wrocław S.A
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości w budynkach Portu Lotniczego Wrocław S.A z podziałem na zadania: Zadanie nr 1: utrzymanie czystości w budynkach Portu Lotniczego Wrocław S.A., Zadanie nr 2: mycie alpinistyczne budynku – Terminal Pasażerski na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy, załącznikach do projektu umowy oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikiem pn. „Szczegółowy opisy przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 613856-2025
Interne Kennung: 5/NZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück