2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS na nákup hotelového textilu ZSMV-13012/VZ-2022
Beschreibung: Dodávky textilních výrobků pro jednotlivé útvary ZSMV dle aktuálních potřeb na základě dílčích Objednávek na dobu neurčitou. DNS není rozdělen do kategorií.
Vorherige Bekanntmachung: 408919-2024
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávací postup na dodávky textilních výrobků pro jednotlivé útvary ZSMV dle aktuálních potřeb na základě dílčích Objednávek. Jedná se o zadání zakázky na základě Výzvy č. 10 k podání nabídek (pro 1 hotel). V souladu s §142 písm. b) ZZVZ zadavatel odesílá informaci o uzavření smlouvy v zavedeném DNS do 30 dnů od uzavření smlouvy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39500000 Textilwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DNS-Dodávky hotelového textilu-Výzva č.10
Beschreibung: Dodávky textilních výrobků pro jednotlivé útvary ZSMV dle aktuálních potřeb na základě dílčích Objednávek. Jedná se o zadání zakázky na základě Výzvy č. 10 k podání nabídek.
Interne Kennung: ZSMV-00114/VZ-2025 Výzva č.10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39500000 Textilwaren