2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en doorontwikkeling Pupil Registratie Systeem (PRS)
Beschreibung: Het PRS is op maat gemaakt en ondersteunt de registratie van jongeren (ofwel de pupil in het PRS) en financiële processen. Het PRS is essentieel voor de primaire processen van Nidos en bevat persoonsgegevens, plaatsingsinformatie, netwerkgegevens en financiële gegevens. Nidos heeft als doel het contracteren van één partner die borging geeft aan het op een stabiele, veilige en toekomstgerichte wijze beheren, onderhouden en doorontwikkelen van het PRS. Nader beschreven in de selectieleidraad.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zijn verlengingsopties.