See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Miechów w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa i szkółkarstwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Miechów w roku 2026.
Vorherige Bekanntmachung: 715342-2025
Interne Kennung: SA.270.4.4.2025.NMi
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 01- leśnictwo Opacz
Interne Kennung: SA.270.4.4.2025.NMi_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 02- leśnictwo Chrusty
Interne Kennung: SA.270.4.4.2025.NMi_2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 03- leśnictwo Trąby
Interne Kennung: SA.270.4.4.2025.NMi_3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 04- leśnictwo Tunel
Interne Kennung: SA.270.4.4.2025.NMi_4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 05- leśnictwo Klonów
Interne Kennung: SA.270.4.4.2025.NMi_5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 06- leśnictwo Sosnówka
Interne Kennung: SA.270.4.4.2025.NMi_7
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 07- leśnictwo Trzyciąż
Interne Kennung: SA.270.4.4.2025.NMi_6
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 08- leśnictwo Skała
Interne Kennung: SA.270.4.4.2025.NMi_8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 09- specjalistyczny Szkółka leśna
Interne Kennung: SA.270.4.4.2025.NMi_9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10- leśnictwo Goszcza
Interne Kennung: SA.270.4.4.2025.NMi_10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11- specjalistyczny Gospodarka łowiecka OHZ
Interne Kennung: SA.270.4.4.2025.NMi_11