126844-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen – „Letní a zimní údržba pozemních komunikací včetně blokového čištění“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Letní a zimní údržba pozemních komunikací včetně blokového čištění“
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění letní a zimní údržby pozemních komunikací včetně blokového čištění komunikací na území Města Doksy a přidružených obcí, včetně vypracování plánu zimní údržby, a to dle požadavků stanovených v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: „Letní a zimní údržba pozemních komunikací včetně blokového čištění“
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změnu nabídkové ceny: • v souvislosti se změnou sazby DPH, • z důvodu inflace či deflace. Podmínky a obsah této vyhrazené změny upravuje čl. 7. Smlouvy o dílo (příloha č. 3 Zadávací dokumentace), • v souvislosti se zvětšením rozsahu místních komunikací.