2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów niskoemisyjnych dowozu dzieci do szkół na terenie Gminy Iwaniska oraz zakup sprzętu specjalistycznego na potrzeby gospodarki wodno-ściekowej
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: Część nr 1: Zadanie 1: Dostawa 3 szt. fabrycznie nowych pojazdów do przewozu dzieci z napędem niskoemisyjnym spalinowym spełniającym normę EURO-VI. Liczba miejsc siedzących pojazdu min. 24. Zadanie 2: Dostawa fabrycznie nowego pojazdu do przewozu dzieci z napędem niskoemisyjnym spalinowym spełniającym normę EURO-VI. Liczba miejsc siedzących pojazdu min. 29. Zadanie 7: Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego z napędem niskoemisyjnym spełniającym normę EURO-VI Wskazane pojazdy muszą spełniać wymagania określone w załączniku nr 6a, 6b, 6g do SWZ. Część nr 2: Zadanie 5: Dostawa fabrycznie nowego ciągnika z napędem niskoemisyjnym spalinowym wraz z beczką asenizacyjną do wywozu nieczystości Zadanie 6: Dostawa fabrycznie nowej piaskarki/posypywarki do ciągnika, jednoosiowej, napędzanej układem hydraulicznym przeznaczonej do zimowego posypywania dróg piaskiem i solą Wskazane pojazdy muszą spełniać wymagania określone w załączniku nr 6e, 6f do SWZ. Część nr 3 Zadanie 4: Dostawa fabrycznie nowego samochodu skrzyniowego z HDS z napędem niskoemisyjnym spalinowym spełniającym normę EURO — VI Wskazane pojazdy muszą spełniać wymagania określone w załączniku nr 6d do SWZ. Część nr 4: Zadanie 3: Dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki z silnikiem zgodnym z normami dotyczącymi zmniejszenia emisji spalin EU Stage V Wskazane pojazdy muszą spełniać wymagania określone w załączniku nr 6c do SWZ.
Interne Kennung: RG.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121000 Busse, 16700000 Traktoren, 42000000 Industrielle Maschinen, 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Część nr 1: Zadanie 1: Dostawa 3 szt. fabrycznie nowych pojazdów do przewozu dzieci z napędem niskoemisyjnym spalinowym spełniającym normę EURO-VI. Liczba miejsc siedzących pojazdu min. 24. Zadanie 2: Dostawa fabrycznie nowego pojazdu do przewozu dzieci z napędem niskoemisyjnym spalinowym spełniającym normę EURO-VI. Liczba miejsc siedzących pojazdu min. 29. Zadanie 7: Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego z napędem niskoemisyjnym spełniającym normę EURO-VI Wskazane pojazdy muszą spełniać wymagania określone w załączniku nr 6a, 6b, 6g do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge, 34121000 Busse
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Część nr 2: Zadanie 5: Dostawa fabrycznie nowego ciągnika z napędem niskoemisyjnym spalinowym wraz z beczką asenizacyjną do wywozu nieczystości Zadanie 6: Dostawa fabrycznie nowej piaskarki/posypywarki do ciągnika, jednoosiowej, napędzanej układem hydraulicznym przeznaczonej do zimowego posypywania dróg piaskiem i solą Wskazane pojazdy muszą spełniać wymagania określone w załączniku nr 6e, 6f do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Część nr 3: Zadanie 4: Dostawa fabrycznie nowego samochodu skrzyniowego z HDS z napędem niskoemisyjnym spalinowym spełniającym normę EURO — VI Wskazane pojazdy muszą spełniać wymagania określone w załączniku nr 6d do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Część nr 4: Zadanie 3: Dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki z silnikiem zgodnym z normami dotyczącymi zmniejszenia emisji spalin EU Stage V Wskazane pojazdy muszą spełniać wymagania określone w załączniku nr 6c do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile