See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Restauratie en renovatie van het Tempelgebouw - campus Mutsaard - V2
Beschreibung: De restauratie en renovatie van het Tempelgebouw – campus Mutsaard De aanbestedende overheid voorziet geen percelen daar om structurele en organisatorische redenen de verschillende delen moeten uitgevoerd worden door één en dezelfde aannemer. Het verplicht plaatsbezoek zal plaatsvinden op de volgende data (artikel 3.9.9 bestek): - Woensdag 17 december 2025 om 9.00u en - Woensdag 14 januari 2026 om 9.00u De technische bepalingen en de bijhorende documentatie/plannen zijn in een aparte bijlage (zip) bijgevoegd en maken deel uit van het aanbestedingsdossier. Timing: de fasering en planning van de werken moet, na sluiting van de opdracht, in onderling overleg met de aanbestedende overheid worden opgemaakt, rekening houdend met de academische kalender. De start der werken is voorzien circa medio 2026.
Interne Kennung: AP/OP/2025-025 - DEF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AP/OP/2025-025 - DEF - 1
Beschreibung: Restauratie en renovatie van het Tempelgebouw - campus Mutsaard
Interne Kennung: 1