See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nová budova CKTCH
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výstavba nové budovy CKTCH a s tím související činnosti. Předmět plnění veřejné zakázky je podrobně popsán ve vzoru smlouvy o dílo na plnění veřejné zakázky založené na smluvních podmínkách FIDIC – Red Book , který je přílohou č 5 zadávací dokumentace, a v projektové dokumentaci, která je přílohou č. 7 zadávací dokumentace.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen