126976-2025 - Ergebnis
Tschechien – Möbel – Dynamická nákupní systém na nábytek ÚHKT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamická nákupní systém na nábytek ÚHKT
BeschreibungPředmětem dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS budou pro kategorie 1 a 2 dodávky dodávky nábytku a vybavení primárně, ale nikoliv výhradně dle přílohy č. 4 zadávací dokumentace – Produktového listu ÚHKT. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS pro kategorii 3 bude zakázková výroba nábytku. Dodávaný i vyráběný nábytek je určený pro prostory zdravotní péče, laboratoře, administrativní prostory a ostatní prostory Ústavu hematologie a krevní transfuze. Podrobný popis předmětu dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy podrobně vymezen v jednotlivých výzvách k podání nabídek podle § 141 ZZVZ. Zadavatel předpokládá zadávání veřejných zakázek v DNS v předem neurčených nepravidelných intervalech závislých na svých provozních potřebách. Objemy jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou rovněž závislé na provozních potřebách zadavatele a jejich počet může být od jednotek až po desítky jednotek v konkrétní veřejné zakázce.
Interne KennungVZ23208
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39112000 Stühle, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39121200 Tische, 39122100 Vorratsschränke, 39130000 Büromöbel, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39143121 Kleiderschränke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39153000 Möbel für Konferenzräume, 39180000 Labormöbel, 39181000 Labortische, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör, 44220000 Material für Bautischlerarbeiten, 45421151 Installation von Einbauküchen, 45421153 Installation von Einbaumöbeln
5. Los
LosLOT-0001
TitelDynamický nákupní systém na nábytek ÚHKT
BeschreibungPředmětem plnění pro kategorii 1 budou dodávky nábytku zejm.: pracovní stoly, jednací stoly, laboratorní stoly, kontejnery, lůžka do lékařských pokojů (netýká se pacientských lůžek), šatní skříně, policové skříně, laboratorní nábytek, příslušenství apod. a dále zakázková výroba a montáž atypického nábytku, vestavěných skříní, kuchyňského nábytku, stolů, laboratorních stolů a dalšího laboratorního nábytku včetně příslušenství apod. Dodávaný i vyráběný nábytek je určený pro prostory zdravotní péče, laboratoře, administrativní prostory a ostatní prostory Ústavu hematologie a krevní transfuze.
Interne Kennung23208-1 - část 1- Nábytek, včetně příslušenství a atypický nábytek-nábytek na míru
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143121 Kleiderschränke, 39181000 Labortische, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39121200 Tische, 39122100 Vorratsschränke, 39130000 Büromöbel, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39153000 Möbel für Konferenzräume, 39180000 Labormöbel, 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör, 44220000 Material für Bautischlerarbeiten, 45421151 Installation von Einbauküchen, 45421153 Installation von Einbaumöbeln, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39141000 Küchenmöbel, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
LosLOT-0002
BeschreibungPředmětem plnění pro kategorii 2 jsou dodávky sedacího nábytku zejm.: židle kancelářské, židle jednací, laboratorní židle, konferenční sezení, jídelní židle, příslušenství apod. Podrobný popis předmětu dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy podrobně vymezen v jednotlivých výzvách k podání nabídek podle § 141 ZZVZ. Zadavatel předpokládá zadávání veřejných zakázek v DNS v předem neurčených nepravidelných intervalech závislých na svých provozních potřebách. Objemy jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou rovněž závislé na provozních potřebách zadavatele a jejich počet může být od jednotek až po desítky jednotek v konkrétní veřejné zakázce.
Interne Kennung23208-2 - část 2 - Sedací nábytek a příslušenství
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39112000 Stühle, 39130000 Büromöbel, 39153000 Möbel für Konferenzräume, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 39141000 Küchenmöbel