2. Verfahren
Verfahren
Titel: Microsoft Licenties
Beschreibung: We zoeken een geschikte leverancier (LSP) voor het leveren van Microsoft licenties waarbij we gebruik maken van het framework dat de VNG met Microsoft is overeengekomen. De ingangsdatum van de raamovereenkomst is 1 juli 2026. Een overzicht van de verschillende Microsoft software/licenties die op dit moment door de organisatie worden gebruikt, is terug te vinden in het prijzenblad (zie bijlage D) inclusief de aantallen. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 2025.013
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging