See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WFRL-11-34913 Warme drankenvoorzieningen
Beschreibung: De opdracht omvat: Levering, plaatsing en installatie van de warme drankenvoorzieningen op diverse locaties; Het technisch onderhoud (preventief en correctief) van de warme drankenvoorzieningen; De levering van ingrediënten en disposables.
Interne Kennung: WFRL-11-34913
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
127034-2026 - Resultaat
Nederland – Drankenautomaat – WFRL-11-34913 Warme drankenvoorzieningen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: WFRL-11-34913
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42968100 Drankenautomaat
Aanvullende classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000