2. Verfahren
Verfahren
Titel: De Rooi Pannen Repro Apparartuur en Portaal
Beschreibung: Opdrachtgever wenst één Opdrachtnemer te contracteren die minimaal voorziet in: • Levering en installatie van 2 repromachines; • Levering en installatie van makeready software; • Levering en implementatie van een reproportaal; • Onderhoud op Apparatuur en de geleverde Software. Per jaar gaat Aanbestedende Dienst uit van een begroting van ongeveer € 170.000, -- exclusief BTW. Dit is een indicatief bedrag. Aan dit bedrag en de omvang van de opdracht kunnen geen rechten worden ontleend. Opdrachtgever wenst één Opdrachtnemer te contracteren die minimaal voorziet in: • Levering en installatie van 2 repromachines; • Levering en installatie van makeready software; • Levering en implementatie van een reproportaal; • Onderhoud op Apparatuur en de geleverde Softwar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30121300 Reproduktionsgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan worden verlengd met 1 optie jaar