2. Verfahren
Verfahren
Titel: Trainingen rechtspositie
Beschreibung: De opdracht betreft het verrichten van trainingen rechtspositie voor medewerkers van het ministerie van Defensie. Het betreft zowel bestaande als nog te ontwikkelen trainingen rechtspositie. De Opdrachtnemer draagt hiermee bij aan het vergroten van de kennis en vaardigheden van leidinggevenden, HR adviseurs, loopbaanprofessionals en HR-directies van de verschillende Defensie Onderdelen en de beleidsmaker.
Interne Kennung: 21667414
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dit betreft een Opdracht op het gebied van sociale en specifieke dienstverlening (SAS diensten)waarop ingevolge artikel 2.38 en 2.39 van de Aanbestedingswet 2012 (AW) het zogenoemde “lichte regime” van toepassing is, wat betekent dat van deel 2 AW uitsluitend de paragrafen 2.3.1.2, 2.3.2.1, 2.3.2.2 en 2.3.3.1, afdeling 2.3.4 en paragraaf 2.3.8.9 van hoofdstuk 2.3 van toepassing zijn. Een Inschrijver kan gelet op het voorgaande geen rechten ontlenen aan andere wettelijke regelingen in deel 2 AW, ook indien en voor zover bewoordingen in deze Inschrijvingsleidraad daaraan (vrijwel) gelijkluidend zijn. Dit is slechts anders indien dat expliciet door Aanbestedende dienst is aangegeven.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0000