See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Trzebnica oraz zebranych na terenie GPSZOK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów zbieranych w sposób selektywny wraz z ich transportem z miejsc gromadzenia do miejsc zagospodarowania w podziale na zadania: ZADANIE I - odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz bioodpadów - odpadów zielonych i kuchennych sklasyfikowanych pod kodami: 20 03 01, 20 01 08 oraz 20 02 01 ZADANIE II - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w postaci papieru, tworzyw sztucznych, metali, szkła, odpadów w postaci zużytych opon oraz odpadów izolacyjnych, budowlanych i remontowych sklasyfikowanych pod kodami: 15 01 01, 15 01 02, 20 01 39, 15 01 04, 15 01 07, 16 01 03, 17 01 07, 17 09 04, 17 06 04 ZADANIE III - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w postaci tekstyliów i odzieży, przeterminowanych leków, farb, lakierów, środków ochrony roślin, zużytych igieł i strzykawek, itp. oraz zużytych baterii i akumulatorów, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego sklasyfikowanych pod kodami: 20 01 10, 20 01 11, 20 01 28, 20 01 80, 20 01 32, ex 20 01 99, 20 01 33*, 20 01 21*, 20 01 23*, 20 01 35*, 20 01 36 ZADANIE IV - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w postaci odpadów wielkogabarytowych sklasyfikowanych pod kodem 20 03 07.
Vorherige Bekanntmachung: 791292-2024
Interne Kennung: ZP.271.32.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE I - odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz bioodpadów - odpadów zielonych i kuchennych sklasyfikowanych pod kodami: 20 03 01, 20 01 08 oraz 20 02 01
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbiór i transport odpadów pochodzących z terenu nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych oraz zebranych na terenie GPSZOK (odpady zielone o kodzie 20 02 01) do miejsca zagospodarowania; 2) zagospodarowania odpadów lub przekazanie odpadów podmiotowi uprawnionemu ich do zagospodarowania; 3) odbiór odpadów na zgłoszenie w ciągu 24 godzin od zgłoszenia, z wyłączeniem dni wolnych od pracy; 4) odbiór odpadów odbywał się będzie z terenu składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne z wydzielonymi kwaterami A i B dla odpadów niebezpiecznych zawierających azbest, zlokalizowanego na północ od miejscowości Marcinowo, gm. Trzebnica.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE II - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w postaci papieru, tworzyw sztucznych, metali, szkła, odpadów w postaci zużytych opon oraz odpadów izolacyjnych, budowlanych i remontowych sklasyfikowanych pod kodami: 15 01 01, 15 01 02, 20 01 39, 15 01 04, 15 01 07, 16 01 03, 17 01 07, 17 09 04, 17 06 04
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbiór i transport odpadów pochodzących z terenu nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych oraz zebranych na terenie GPSZOK do miejsca zagospodarowania; 2) zagospodarowanie odpadów lub przekazanie odpadów podmiotowi uprawnionemu do przetwarzania; 3) wykonawca wyposaży GPSZOK w kontener co najmniej KP 5 do zbiórki odpadów o kodzie 15 01 04;; 4) wykonawca wyposaży GPSZOK w kontener co najmniej KP 17 do zbiórki odpadów o kodzie 16 01 03; 5) wykonawca wyposaży GPSZOK w kontener co najmniej KP 7 do zbiórki odpadów o kodzie 17 01 07; 6) wykonawca wyposaży GPSZOK w kontener co najmniej KP 32 do zbiórki odpadów o kodzie 17 09 04; 7) wykonawca wyposaży GPSZOK w kontener co najmniej KP 32 do zbiórki odpadów o kodzie 17 06 04; 8) odbiór odpadów na zgłoszenie w ciągu 48 godzin od zgłoszenia, z wyłączeniem dni wolnych od pracy; 9) odbiór odpadów o kodach 15 01 01, 15 01 02, 20 01 39 oraz 15 01 07 odbywał się będzie z terenu składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne z wydzielonymi kwaterami A i B dla odpadów niebezpiecznych zawierających azbest, zlokalizowanego na północ od miejscowości Marcinowo, gm. Trzebnica. 10) odbiór odpadów o kodzie 15 01 04, 16 01 03, 17 01 07, 17 09 04, 17 06 04 odbywał się będzie z terenu Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zlokalizowanego w Trzebnicy przy ul. Milickiej 47.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE III - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w postaci tekstyliów i odzieży, przeterminowanych leków, farb, lakierów, środków ochrony roślin, zużytych igieł i strzykawek, itp. oraz zużytych baterii i akumulatorów, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. sklasyfikowanych pod kodami: 20 01 10, 20 01 11, 20 01 28, 20 01 80, 20 01 32, ex 20 01 99, 20 01 33
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbiór i transport odpadów zebranych na terenie GPSZOK do miejsca zagospodarowania; 2) zagospodarowanie odpadów lub przekazanie odpadów podmiotowi uprawnionemu do zagospodarowania; 3) GPSZOK jest wyposażony w 3 pojemniki metalowe o pojemności 800 l przeznaczone do zbiórki odpadów o kodzie 20 01 80 (2 szt.) oraz kodach 20 01 32 i ex 20 01 99 (1 szt.). Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia własnych pojemników i odbierania ich na wymianę bądź przeładowania odpadów przed ich odbiorem z pojemników, które znajdują się na terenie GPSZOK; 4) GPSZOK jest wyposażony w pojemnik metalowy o pojemności 800 l przeznaczony do zbiórki zużytych baterii i akumulatorów (kod 20 01 33*). Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia własnego pojemnika i odbierania go na wymianę bądź przeładowania odpadów przed ich odbiorem z pojemnika, który znajduje się na terenie GPSZOK; 5) wykonawca wyposaży GPSZOK w pojemniki np. typy Mauzer o pojemności co najmniej 1 m 3 do zbiórki pozostałych odpadów, w ilości co najmniej 6 szt. 6) wykonawca wyposaży GPSZOK w kontener co najmniej KP 36 na zbiórkę odpadów w postaci zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego o kodach wskazanych powyżej. 7) wykonawca wyposaży GPSZOK w specjalistyczny pojemnik do zbiórki odpadów o kodzie 20 01 21*; 8) odbiór odpadów na zgłoszenie w ciągu 48 godzin od zgłoszenia, z wyłączeniem dni wolnych od pracy; 9) odbiór odpadów odbywał się będzie z terenu Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zlokalizowanego w Trzebnicy przy ul. Milickiej 47
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE IV - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w postaci odpadów wielkogabarytowych sklasyfikowanych pod kodem 20 03 07
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbiór i transport odpadów pochodzących z terenu nieruchomości zamieszkałych oraz zebranych na terenie GPSZOK do miejsca przetwarzania; 2) załadowanie odpadów przygotowanych do transportu; 3) zagospodarowanie odpadów lub przekazanie odpadów podmiotowi uprawnionemu do zagospodarowania; 4) odbiór odpadów na zgłoszenie w ciągu 48 godzin od zgłoszenia, z wyłączeniem dni wolnych od pracy; 5) odbiór odpadów odbywał się będzie z terenu składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne z wydzielonymi kwaterami A i B dla odpadów niebezpiecznych zawierających azbest, zlokalizowanego na północ od miejscowości Marcinowo, gm. Trzebnica.
Interne Kennung: 4