2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reiniging en inspectie duikers Gemeente Heerlen
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Het verwijderen van groen; b. Het reinigen van duikers; c. Het inspecteren van duikers; d. Het aanbrengen, in stand houden en verwijderen van tijdelijke verkeersmaatregelen; en het verrichten van bijkomende werkzaamheden. -
Interne Kennung: 25043-CT-C01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 25043-CT-C01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1