2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Mohelnice – svoz a likvidace směsného komunálního odpadu“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je návrh svozu a likvidace směsného komunálního odpadu (dále jen „SKO“) v Mohelnici a jeho místních částech Libivá, Květín, Řepová, Křemačov, Podolí, Újezd, Studená Loučka, Buková a Bušín. Součástí řešení je svoz a následná likvidace SKO jak z rodinných domů, tak z bytových a panelových domů a také od podnikatelských subjektů, jež mají smlouvu o svozu a likvidaci městem.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 683