2. Verfahren
Verfahren
Titel: Posouzení využitelnosti evropských fondů v kombinaci s modely veřejně-soukromých partnerství (PPP) při implementaci dopravních projektů v programovém období 2028+
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je provedení analýzy možností využití evropských fondů v kombinaci s modely veřejně-soukromých partnerství (dále jen „PPP“ nebo „PPP projekty“) pro financování a realizaci projektů dopravní infrastruktury včetně vytvoření praktické příručky obsahující konkrétní doporučení pro implementaci projektů v souladu s aktuálními a připravovanými právními a administrativními požadavky Evropské unie nebo poskytovatelů dotace. Ze strany dodavatele bude dále vyžadována součinnost při vyjednávání relevantních podmínek víceletého finančního rámce formou poskytování poradenství po dobu účinnosti smlouvy na plnění této veřejné zakázky. Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 2 zadávací dokumentace - návrh smlouvy.
Interne Kennung: VZ-43-430/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
5. Los
Los: LOT-0001