2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dla Zamawiającego w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowych, niskopodłogowych, niskoemisyjnych, 12 metrowych autobusów miejskich.
Beschreibung: 1Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla Zamawiającego w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowych, niskopodłogowych, niskoemisyjnych, 12 metrowych autobusów miejskich, spełniających wymagania techniczne określone w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 2/ZS/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla Zamawiającego w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowych, niskopodłogowych, niskoemisyjnych, 12 metrowych autobusów miejskich, spełniających wymagania techniczne określone w Załączniku Nr 2 do SWZ.