See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prowadzenie sprzedaży biletów metropolitalnych, emitowanych przez MZKZG, obowiązujących w komunikacji miejskiej i kolejowej, w Systemie FALA oraz w Systemie e-Hurtownia.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie sprzedaży biletów metropolitalnych, emitowanych przez Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej w Systemie Fala oraz w Systemie e-Hurtownia. 2. Sprzedaż biletów w Systemie FALA będzie realizowana przez zamawiającego w trybie: a. sprzedaży detalicznej - możliwość zakupu biletów przez użytkowników, zgodnie z obowiązującą taryfą, w portalu Fala, aplikacji Fala, walidatorach pojazdowych, walidatorach kolejowych; b. sprzedaży hurtowej - Sprzedaż będzie miała charakter otwarty, co oznacza możliwość zawierania przez zamawiającego umów z podmiotami zewnętrznymi – operatorami automatów biletowych oraz kontrahentami zewnętrznymi zintegrowanymi z Systemem Fala, zainteresowanymi sprzedażą Biletów, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz dokumentacją Systemu Fala. 3. Sprzedaż Biletów w Systemie e-Hurtownia będzie realizowana na podstawie obowiązującej umowy otwartej. Oznacza to, że zamawiający ma możliwość zawierania jednolitych umów z podmiotami zewnętrznymi, w tym operatorami aplikacji mobilnych, zainteresowanymi prowadzeniem sprzedaży biletów.
Vorherige Bekanntmachung: 26550-2026
Interne Kennung: MZKZG/ZP/WR/1/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001