127167-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta Redy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta Redy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości zamieszkałych na których prowadzona jest działalność gospodarcza, położonych na terenie miasta Redy wraz z wyposażeniem tych nieruchomości w pojemniki oraz worki do gromadzenia odpadów z możliwością przedłużenia zamówienia na kolejne 2 lata (zgodnie z zapisem art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz.1320 ze zm.). 2. Wykonawca zobowiązany jest do odbierania i zagospodarowania następujących odpadów komunalnych: 1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, 2) szkło, 3) papier, 4) metale i tworzywa sztuczne (obejmujące również opakowania wielomateriałowe), 5) BIO (odpady kuchenne ulegające biodegradacji), 6) odpady zielone (odpady ulegające biodegradacji), 7) odpady wielkogabarytowe, 8) popioły z palenisk domowych. 3. Opis Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1) OPZ, stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ; 2) PPU, stanowiące Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne KennungZP.271.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta Redy okresie.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w ramach niniejszego zamówienia nie przewiduje zastosowanie opcji.