12721-2025 - Ergebnis
Belgien – Dienstleistungen von Architekturbüros – Opmaak van een meerpartijenraamovereenkomst voor architectuurdiensten bij bpost
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpmaak van een meerpartijenraamovereenkomst voor architectuurdiensten bij bpost
BeschreibungDe Opdracht betreft de diensten met betrekking tot uitvoering van architectuurdiensten zoals daar zijn: - architectuuropdracht vanaf de ontwerpfase tot en met de finale oplevering van het project inclusief as-built, zowel in het geval van een casco+parking opdracht als in het geval van een full project - het aanvragen en opvolgen van alle nodige vergunningen per gewest. - het uitvoeren (ook gegeven in onderaanneming) van alle benodigde studies en testen inclusief studies M3 (elektriciteit+data) + M4 (verwarming, koeling en ventilatie)
Interne Kennungbpost-2020-5-020-F05__5
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
LosLOT-0001
TitelDiensten met betrekking tot uitvoering van architectuurdiensten in retail kantoren
BeschreibungZie bijlage 5 selectieleidraad
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
LosLOT-0002
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelDiensten met betrekking tot uitvoering van architectuurdiensten in mail kantoren
Interne Kennung4
LosLOT-0005
Interne Kennung5
LosLOT-0006
Interne Kennung6