2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowej organizacji, przeprowadzenia i obsługi szkoleń w ramach zadań I – VI projektu „Funkcjonowanie i rozwój Regionalnego Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Działania 8.6 Usługi zdrowotne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji, przeprowadzenia i obsługi szkoleń w ramach zadań I – VI projektu „Funkcjonowanie i rozwój Regionalnego Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Działania 8.6 Usługi zdrowotne Priorytet VIII Zwiększanie spójności społecznej programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021 – 2027 z podziałem na sześć części Cz. I Usługa kompleksowej organizacji, przeprowadzenia i obsługi szkoleń dla lekarzy psychiatrów dzieci i młodzieży w ramach projektu „Funkcjonowanie i rozwój Regionalnego Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Działania 8.6 Usługi zdrowotne Priorytet VIII Zwiększanie spójności społecznej programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021 – 2027 (nr projektu: FELU.08.06-IZ-00-0001/23) – zał. 2a Cz. II Usługa kompleksowej organizacji, przeprowadzenia i obsługi szkoleń dla psychologów dzieci i młodzieży w ramach projektu „Funkcjonowanie i rozwój Regionalnego Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Działania 8.6 Usługi zdrowotne Priorytet VIII Zwiększanie spójności społecznej programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021 – 2027 (nr projektu: FELU.08.06-IZ-00-0001/23) – zał. 2b Cz. III Usługa kompleksowej organizacji, przeprowadzenia i obsługi szkoleń dla psychoterapeutów dzieci i młodzieży w ramach projektu „Funkcjonowanie i rozwój Regionalnego Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Działania 8.6 Usługi zdrowotne Priorytet VIII Zwiększanie spójności społecznej programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021 – 2027 (nr projektu: FELU.08.06-IZ-00-0001/23) – zał. 2c Cz. IV Usługa kompleksowej organizacji, przeprowadzenia i obsługi szkoleń Terapia środowiskowa dzieci i młodzieży w ramach projektu „Funkcjonowanie i rozwój Regionalnego Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Działania 8.6 Usługi zdrowotne Priorytet VIII Zwiększanie spójności społecznej programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021 – 2027 (nr projektu: FELU.08.06-IZ-00-0001/23) – zał. 2d Cz. V Usługa kompleksowej organizacji, przeprowadzenia i obsługi szkoleń Psychologia w oświacie w ramach projektu „Funkcjonowanie i rozwój Regionalnego Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Działania 8.6 Usługi zdrowotne Priorytet VIII Zwiększanie spójności społecznej programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021 – 2027 (nr projektu: FELU.08.06-IZ-00-0001/23) – zał. 2e Cz. VI Usługa kompleksowej organizacji, przeprowadzenia i obsługi szkoleń dla członków Zespołu Koordynacji Międzyinstytucjonalnej w ramach projektu „Funkcjonowanie i rozwój Regionalnego Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Działania 8.6 Usługi zdrowotne Priorytet VIII Zwiększanie spójności społecznej programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021 – 2027 nr FELU.08.06-IZ-00-0001/23- zał. 2f Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Część 1 – załącznik 2a, Część 2 – załącznik 2b, Część 3 – załącznik 2c, Część 4 – załącznik 2d, Część 5– załącznik 2e, Część 6- załącznik 2f Usługi realizowane w ramach przedmiotu zamówienia będą miały charakter usług kształcenia zawodowego i będą finansowane w całości ze środków publicznych, w tym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Działania 8.6 Usługi zdrowotne Priorytet VIII Zwiększanie spójności społecznej Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021 – 2027 (nr projektu FELU.08.06-IZ-00-0001/23). Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu „Funkcjonowanie i rozwój Regionalnego Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Działania 8.6 Usługi zdrowotne Priorytet VIII Zwiększanie spójności społecznej programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021 – 2027 (nr projektu: FELU.08.06-IZ-00-0001/23)
Interne Kennung: SzNSPZOZ.A-ZP-3721-3/25/SL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 55520000 Verpflegungsdienste, 55110000 Hotel-Übernachtungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część I:Usługa kompleksowej organizacji, przeprowadzenia i obsługi szkoleń dla lekarzy psychiatrów dzieci i młodzieży w ramach projektu „Funkcjonowanie i rozwój Regionalnego Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2a do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 55520000 Verpflegungsdienste, 55110000 Hotel-Übernachtungen
Los: LOT-0003
Titel: Część II: Usługa kompleksowej organizacji, przeprowadzenia i obsługi szkoleń dla psychologów dzieci i młodzieży w ramach projektu „Funkcjonowanie i rozwój Regionalnego Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2b do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Część III Usługa kompleksowej organizacji, przeprowadzenia i obsługi szkoleń dla psychoterapeutów dzieci i młodzieży w ramach projektu „Funkcjonowanie i rozwój Regionalnego Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2c do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Część IV Usługa kompleksowej organizacji, przeprowadzenia i obsługi szkoleń Terapia środowiskowa dzieci i młodzieży w ramach projektu „Funkcjonowanie i rozwój Regionalnego Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2d do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Część V Usługa kompleksowej organizacji, przeprowadzenia i obsługi szkoleń Psychologia w oświacie w ramach projektu „Funkcjonowanie i rozwój Regionalnego Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2e do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Część VI Usługa kompleksowej organizacji, przeprowadzenia i obsługi szkoleń dla członków Zespołu Koordynacji Międzyinstytucjonalnej w ramach projektu „Funkcjonowanie i rozwój Regionalnego Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2f do SWZ