127246-2025 - Wettbewerb
Polen – Computerserver – „Zakup dedykowanych urządzeń sprzętowych dla projektu S/4HANA”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup dedykowanych urządzeń sprzętowych dla projektu S/4HANA”
Beschreibung1. Przedmiotem Zamówienia jest zakup dedykowanych urządzeń sprzętowych dla projektu S/4HANA. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ -– Wzór Umowy oraz Załącznik nr 1a do SWZ – Opis przedmiotu Zamówienia.
Interne KennungZP/2025/02/0007/PS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy