See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawy podstawowego sprzętu medycznego na potrzeby szpitalne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawy podstawowego sprzętu medycznego na potrzeby szpitalne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w załączniku Nr 5 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia/Zestawienie parametrów technicznych), oraz załączniku nr 4 do SWZ (Projekt umowy).
Vorherige Bekanntmachung: 781916-2025
Interne Kennung: ZP250/073/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: 18. System zamknięty do materiału biopsyjnego/histopatologicznego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 18.
Los: LOT-0024
Titel: 24. Bezpieczne pojemniki do utrwalania materiału tkankowego
Interne Kennung: Pakiet 24.