2. Verfahren
Verfahren
Titel: Adviseur installaties MP28 Van Gogh Museum
Beschreibung: Het Van Gogh Museum (VGM) is voornemens grootschalig onderhoud te realiseren voor het museumgebouw gelegen aan het Museumplein 4 in Amsterdam; het Masterplan 2028 (MP28). Nadrukkelijk wordt aangegeven dat het grootschalig onderhoud betreft en geen volledige renovatie. MP28 gaat uit van herstel, verduurzaming en functionele verbeteringen. Het betreft geen volledige renovatie. Beoogd wordt met deze Europese openbare aanbestedingsprocedure de ontwerpopdracht voor de adviseur installaties van MP28 in Amsterdam te gunnen aan één van de inschrijvers. Het betreft het opstellen van het VO en DO. Op basis van dit DO wordt het werk aanbesteed en zal de adviseur installaties het werk van de uitvoerende partij toetsen namens de opdrachtgever. Volledig installatie ontwerp VO en DO. Toetsen vanaf TO fase. Aanvullend Breeam expert ontwerpfase (t/m DO) en installatie opzichter.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Adviseur installaties
Beschreibung: Het Van Gogh Museum (VGM) is voornemens grootschalig onderhoud te realiseren voor het museumgebouw gelegen aan het Museumplein 4 in Amsterdam; het Masterplan 2028 (MP28). Nadrukkelijk wordt aangegeven dat het grootschalig onderhoud betreft en geen volledige renovatie. MP28 gaat uit van herstel, verduurzaming en functionele verbeteringen. Het betreft geen volledige renovatie. Beoogd wordt met deze Europese openbare aanbestedingsprocedure de ontwerpopdracht voor de adviseur installaties van MP28 in Amsterdam te gunnen aan één van de inschrijvers. Het betreft het opstellen van het VO en DO. Op basis van dit DO wordt het werk aanbesteed en zal de adviseur installaties het werk van de uitvoerende partij toetsen namens de opdrachtgever. Volledig installatie ontwerp VO en DO.
Interne Kennung: 1