2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór operatora nastąpi w trybie ustawy z dnia 11 września 2019r Prawo zamówień publicznych lub na podstawie art. 22 ust. 1 ustawy o publicznym transporcie drogowym.
Beschreibung: Zamówienia prowadzące do zawarcia umów o świadczenie usług publicznych są udzielane zgodnie z zasadami określonymi w rozporządzeniu (WE) NR 1370/2007 PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY z dnia 23 października 2007 r.
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Powiatu Koneckiego w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia dotyczy publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów o charakterze użyteczności publicznej, tj. powszechnie dostępnej usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego wykonywanej przez operatora publicznego transportu zbiorowego w celu bieżącego i nieprzerwanego zaspokajania potrzeb przewozowych społeczności na danym obszarze (w granicach administracyjnych co najmniej dwóch gmin i niewykraczającego poza granice Powiatu Koneckiego). (charakter i ilość usług lub określenie potrzeb i wymogów).