2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportu sanitarnego oraz transportu pacjentów na dializoterapię
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu sanitarnego w zakresie transportu sanitarnego rozumianego jako przewóz pacjentów (transport w stanie zagrożenia życia, transport na dializoterapię, konsultacje i badania diagnostyczne, przekazanie pacjenta do innego podmiotu leczniczego, transport do domu), innych wynikających z działalności Zamawiającego przez 7 dni w tygodniu przez okres 36 miesięcy od daty zawarcia umowy.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ - formularz cenowo-techniczny
Interne Kennung: LT.261.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu sanitarnego w zakresie transportu sanitarnego rozumianego jako przewóz pacjentów (transport w stanie zagrożenia życia, transport na dializoterapię, konsultacje i badania diagnostyczne, przekazanie pacjenta do innego podmiotu leczniczego, transport do domu), innych wynikających z działalności Zamawiającego przez 7 dni w tygodniu przez okres 36 miesięcy od daty zawarcia umowy. Szczegółowy opis wymogów, które powinny zostać spełnione w postępowaniu zawiera załącznik nr 2 do SWZ: Formularz cenowo-techniczny