127631-2025 - Wettbewerb
Polen – Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör – Dostawa nakolanników wzór 990/MON
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa nakolanników wzór 990/MON
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nakolanników wzór 990/MON wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wojskowej Dokumentacji Techniczno - Technologicznej” (dalej WDTT) stanowiącej Załącznik nr 7 do niniejszej SWZ. Ilekroć w WDTT mowa jest o wzorze przedmiotu umundurowania i wyekwipowania (PUiW) do produkcji seryjnej rozumie się przez to wzór modelowy złożony przez Wykonawcę do oferty.
Interne Kennungnr sprawy 115/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nakolanników wzór 990/MON (w ilości 12 000 kpl.) wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wojskowej Dokumentacji Techniczno - Technologicznej” (dalej zwanej WDTT) stanowiącej załącznik do SWZ. Ilekroć w WDTT mowa jest o wzorze przedmiotu umundurowania i wyekwipowania (PUiW) do produkcji seryjnej rozumie się przez to wzór modelowy złożony przez Wykonawcę do oferty.
Interne Kennungzadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości maksymalnie o wskazane ilości. Ilość podstawowa: 6000 kompletów, ilość w ramach prawa opcji: 6000 kompletów. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ
LosLOT-0002
Interne Kennungzadanie nr 2
LosLOT-0003
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nakolanników wzór 990/MON (w ilości 14 000 kpl.) wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wojskowej Dokumentacji Techniczno - Technologicznej” (dalej zwanej WDTT) stanowiącej załącznik do SWZ. Ilekroć w WDTT mowa jest o wzorze przedmiotu umundurowania i wyekwipowania (PUiW) do produkcji seryjnej rozumie się przez to wzór modelowy złożony przez Wykonawcę do oferty.
Interne Kennungzadanie nr 3
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości maksymalnie o wskazane ilości. Ilość podstawowa: 7000 kompletów, ilość w ramach prawa opcji: 7000 kompletów. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ
LosLOT-0004
Interne Kennungzadanie nr 4
LosLOT-0005
Interne Kennungzadanie nr 5
LosLOT-0006
Interne Kennungzadanie nr 6