See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi zapewnienia nadzoru ratowniczego na pływalniach zlokalizowanych w obiektach Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zapewnienia nadzoru ratowniczego na pływalniach w Ośrodku Inflancka, Ośrodku Rozbrat, Ośrodku Polonia oraz Ośrodku Moczydło w Warszawie
Interne Kennung: ZP/PN/U/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75252000 Rettungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 (OI)
Beschreibung: Usługa zapewnienia nadzoru ratowniczego na pływalni zlokalizowanej w Ośrodku Inflancka w Warszawie
Interne Kennung: ZP/PN/U/1/2026 Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 (ORJ)
Beschreibung: Usługa zapewnienia nadzoru ratowniczego na pływalni zlokalizowanej w Ośrodku Rozbrat - Jutrzenka w Warszawie
Interne Kennung: ZP/PN/U/1/2026 Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 (OP)
Beschreibung: Usługa zapewnienia nadzoru ratowniczego na pływalni zlokalizowanej w Ośrodku Polonia w Warszawie
Interne Kennung: ZP/PN/U/1/2026 Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 (OM)
Beschreibung: Usługa zapewnienia nadzoru ratowniczego na pływalni zlokalizowanej w Ośrodku Moczydło w Warszawie
Interne Kennung: ZP/PN/U/1/2026 Zadanie nr 4