127656-2026 - Ergebnis
Tschechien – Informationstechnologiedienste – Zvýšení digitální úrovně ve společnosti Gitano cosmetics a.s. - II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZvýšení digitální úrovně ve společnosti Gitano cosmetics a.s. - II
BeschreibungPředmětem plnění zakázky jsou služby v souvislosti s realizací akce „Zvýšení digitální úrovně ve společnosti Gitano cosmetics a.s.“ Konkrétně se jedná o vývoj inteligentního AI voicebota a dodávku nové a nepoužité Serverové infrastruktury.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
TitelZvýšení digitální úrovně ve společnosti Gitano cosmetics a.s. - II - Část 1 - AI voicebot
BeschreibungPředmětem plnění zakázky jsou služby v souvislosti s realizací akce „Zvýšení digitální úrovně ve společnosti Gitano cosmetics a.s.“ Konkrétně se jedná o vývoj inteligentního AI voicebota.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelZvýšení digitální úrovně ve společnosti Gitano cosmetics a.s. - II - Část 2 - Serverová infrastruktura
BeschreibungPředmětem plnění zakázky jsou služby v souvislosti s realizací akce „Zvýšení digitální úrovně ve společnosti Gitano cosmetics a.s.“ Konkrétně se jedná o dodávku nové a nepoužité Serverové infrastruktury.
Interne Kennung2
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server