2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme drankenvoorziening
Beschreibung: Warme drankenvoorziening op meerdere locaties, full service en inclusief levering van ingrediënten en bekers Binnen de scope van deze aanbesteding valt onder andere - het leveren en installeren van warme drankenautomaten en hoge capaciteitsmachines - dagelijks verzorgen en bijvullen van de warme drankenautomaten - het technisch onderhouden en verzorgen van de warme drankenautomaten - het leveren van alle benodigde ingrediënten en ondersteunende producten Dit alles op meerdere locaties in de gemeente Gooise Meren
Interne Kennung: 750916
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Warme drankenvoorziening op meerdere locaties, full service en inclusief levering van ingrediënten en bekers Binnen de scope van deze aanbesteding valt onder andere - het leveren en installeren van warme drankenautomaten en hoge capaciteitsmachines - dagelijks verzorgen en bijvullen van de warme drankenautomaten - het leveren van een koffie- en thee oplossing voor grote groepen - het technisch onderhouden en verzorgen van de warme drankenautomaten - het leveren van alle benodigde ingrediënten en ondersteunende producten
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen, 55520000 Verpflegungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: vijf optiejaren