127687-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von medizinischem Personal – Część 1 - Oferta 24
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCzęść 1 - Oferta 24
BeschreibungCzęść 1 ­ ratownika medycznego z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych kat. C w zespołach ratownictwa medycznego typu S i P Minimalna liczba umów – 27, z zastrzeżeniem jej zwiększenia z uwagi na konieczność zapewnienia ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych w przedmiotowym konkursie – maksymalnie 122 000 godzin w okresie 24 miesięcy
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungCzęść 1 ­ ratownika medycznego z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych kat. C w zespołach ratownictwa medycznego typu S i P
Interne Kennung14/11/2025