127738-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen des Gesundheitswesens – Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywanie badań diagnostycznych, nr postępowania KO/BD/79/25/LSA/LCH/AK
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywanie badań diagnostycznych, nr postępowania KO/BD/79/25/LSA/LCH/AK
BeschreibungKonkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie 1.Wykonywanie badań diagnostycznych dla Zakładu Diagnostyki Molekularnej Nowotworów (1 pakiet) – Zadanie 1; 2.Wykonywanie badań diagnostycznych dla Pracowni Biologii Molekularnej i Pracowni Cytogenetyki Zakładu Diagnostyki Hematoonkologicznej (4 pakiety) - Zadanie 2
Interne KennungKO/BD/79/25/LSA/LCH/AK
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
LosLOT-0001
TitelKonkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania badań diagnostycznych
BeschreibungWykonywanie badań diagnostycznych dla Zakładu Diagnostyki Molekularnej Nowotworów (1 pakiet) – Zadanie 1; Wykonywanie badań diagnostycznych dla Pracowni Biologii Molekularnej i Pracowni Cytogenetyki Zakładu Diagnostyki Hematoonkologicznej - Zadanie 2