See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRZETARG NIEOGRANICZONY NA DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH DO STOSOWANIA ZEWNĘTRZNEGO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych do stosowania zewnętrznego - szczegółowo opisanych w Załączniku 2A do SWZ. 2. Warunki dotyczące wykonywania zamówienia określone zostały również w projekcie umowy w Rozdziale XX SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Łączna liczba Części w niniejszym postępowaniu:89. Wszelkie zapisy znajdujące się w SWZ dotyczące oferty odnoszą się również do oferty częściowej. Jeżeli w SWZ nie został zamieszczony zapis, której części dotyczy określony artykuł, paragraf, ustęp, warunek, formularz, dokument itp. – oznacza, że dotyczy wszystkich części. 4. Zamawiający określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia – w związku z tym faktem korzysta z możliwości wskazanej w art. 246 ust. 2 uPzp. 5. Zamawiający wymaga, aby oferowane produkty były produktami leczniczymi dopuszczonymi do obrotu na terenie RP zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001r. Prawo Farmaceutyczne
Vorherige Bekanntmachung: 627140-2024
Interne Kennung: WSZSL/FZ-85/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 - ACICLOVIR
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych do stosowania zewnętrznego - szczegółowo opisanych w Załączniku 2A do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ogłoszeniu prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. uPzp: 1) Prawo opcji polegać będzie na możliwości dokonywania zamówień objętych przedmiotem zamówienia w maksymalnych liczbach określonych w kolumnie „Ilość maksymalna” Załącznika 2A do SWZ. Minimalną ilością przedmiotu zamówienia, którą zrealizuje Zamawiający będzie ilość produktów określona w kolumnie „Ilość minimalna” Załącznika 2A do SWZ, 2) Zamawiający będzie miał prawo do korzystania z prawa opcji w zakresie określonym w pkt 1 zdanie pierwsze powyżej, w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia, 3) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta, bądź skorzysta w ilości mniejszej niż określona w kolumnie „Ilość maksymalna” w Załączniku 2A do SWZ. 4) Wykonawca nie może odmówić Zamawiającemu wykonania zamówienia, w zakresie opisanym pkt 1) zdanie pierwsze
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 - ALLANTOINE + DEXPANTHENOL
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3 - ALLANTOINE + DEXPANTHENOL
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4 -ALUMINIUM ACETATOTARTRATE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5 - ALUMINIUM ACETATOTARTRATE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 5
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ 6
Interne Kennung: CZĘŚĆ 6
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ 7- ATROPINE SULFATE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 7
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ 8 - BENZYL BENZOATE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 8
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ 9 - BORIC ACID
Interne Kennung: CZĘŚĆ 9
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ 10 - BRIMONIDINE TARTRATE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 10
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ 11 - BRINZOLAMIDE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 11
Los: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ 12 - CARBOMER
Interne Kennung: CZĘŚĆ 12
Los: LOT-0014
Titel: CZĘŚĆ 13 - CHLORAMPHENICOL
Interne Kennung: CZĘŚĆ 13
Los: LOT-0015
Titel: CZĘŚĆ 14 - CHLORAMPHENICOL
Interne Kennung: CZĘŚĆ 14
Los: LOT-0016
Titel: CZĘŚĆ 15 - CHOLINE SALICYLATE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 15